13 dec. 2018

Sarbatorile de iarna se apropie si aduc cu ele multi prieteni, bucurie si daruri. Prietenii nostri dragi de la Rotary Club Bucuresti Atheneum si-au unit eforturile si, ca niste spiridusi ai lui Mos Craciun, au adus daruri pentru 110 copii defavorizati din cele 2 centre socio-educationale ale Fundatiei JOYO.

Copiii i-au primit cu colinde, poezii de iarna si cu mare, mare bucurie!

Recunostinta copiilor, a parintilor si a echipei Fundatiei JOYO se indreapta catre acest grup de oameni inimosi, care de mai mult de un an si-au asumat sustinerea proiectului “Help me to start” al fundatiei noastre si, in plus, organizeaza pentru copii multe activitati care sa le faca viata mai buna si mai frumoasa.

Multumim din suflet tuturor membrilor Rotary Club Bucuresti Atheneum si le uram multa sanatate si spor la fapte bune!