25 iul. 2018

O zi minunata de vacanta a fost organizata pentru copiii de la Fundatia JOYO de catre Rotary Club Bucuresti Atheneum in “Paradisul Verde” de la Corbeanca.

Acasa la domnul Cristian Tantareanu, copiii au fost intampinati cu multa ospitalitate, caldura si bunavointa de catre gazda si s-au bucurat enorm de baia in piscina, mancarea gustoasa, dulciurile minunate si de atmosfera foarte prietenoasa.
“Perfect, magic, fantastic, super, exceptional, uimitor, excelent, de poveste, rai, vis” sunt doar cateva dintre cuvintele pe care copiii le-au folosit pentru a descrie aceasta zi.

Adresam cele mai calde multumiri, toata recunostinta si toate gandurile noastre bune domnului Cristian Tantareanu si membrilor Rotary Club Bucuresti Atheneum pentru generozitatea si bunavointa cu care s-au implicat in organizarea acestei zile minunate pentru copiii nostri.

A wonderful vacation day was organized for the children from Fundatia JOYO by Rotary Club Bucuresti Atheneum at “Green Paradise” in Corbeanca.